יום שיא טכנולוגיה מתקדמת - דאלית אלכרמל
נווט למעלה
כניסה
עדכון פרטים תמיכה מרחוק
11

לארכיון המלא >>


יום שיא טכנולוגיה מתקדמת - דאלית אלכרמל  
   
16/05/2017
כ' באייר תשע"ז  
ביום שלישי, ה-16/5/2017, התקיים יום שיא בדאלית אלכרמל בנושא טכנולוגיה מתקדמת במעמד ראש המועצה, מר רפיק חלבי והנהלת מיזם "סיסמה לכל תלמיד", במסגרתו חגגו נאמני המחשב של דאלית אלכרמל יחד עם נאמני המחשב של בתי הספר ביישובים ג'וליס, שפרעם, נצרת, ערערה, סכנין ועוספיא, את היכולות הטכנולוגיות שלמדו, פיתחו ויישמו לאורך שנת הלימודים האחרונה, באמצעות המיזם. 
 
לאורך שנת הלימודים הנוכחית, למדו נאמני המחשב מיומנויות טכנולוגיות מתקדמות, שיפרו את אוריינות המחשב שלהם ובנו מגוון פעילויות מתוקשבות מאתגרות וחווייתיות עבור תלמידי בתי הספר בעזרת צוות המדריכים של המיזם שפועל בבתי הספר.
 
ביום השיא, המסכם את הפעילות הלימודית השנתית, לקחו חלק כ-300 נאמני מחשב, אשר התפרסו בתחנות, שבהן הציגו נאמני המחשב של דאלית אלכרמל את מגוון הפעילויות הטכנולוגיות המתקיימות בבתי הספר ביישוב, כדוגמת: בניית הולוגרמות, יצירת סרטונים ובניית פעילויות מתוקשבות באמצעות אפליקציות חדשניות. לאחר מכן נערך מיני האקתון, בו הם התבקשו לפתור סוגיה, תוך שימוש באמצעים טכנולוגיים ובמיומנויות מחשב ומידע, אליהם נחשפו לאורך השנה. לסיום היום הציגו התלמידים את ממצאיהם.
לקישור לאתר המלווה ליום השיא
rashit160517b.jpg
rashit160517a.jpg
 
​    
​